Adwokat specjalizujący się w prawie cywilnym. Specjalizuje się w prowadzeniu skomplikowanych spraw działowych i podziałowych.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał jako asystent sędziego w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie, a następnie jako Sędzia i Przewodniczący I Wydziału Cywilnego w Sądzie Rejonowym w Myślenicach. Członek Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitita.
Ponadto od kilku lat zajmuje się tematem rozwoju nowych technologii w praktyce prawniczej, integracją prawa z nowymi technologiami informatycznymi oraz zastosowaniem sztucznej inteligencji w sądownictwie. W tym celu ukończył roczne szkolenie z zakresu analizy danych – Data Science i rozpoczął współpracę z partnerami technologicznymi takimi jak Microsoft, Billennium.
Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu stosowania przez prawników nowych technologii i rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji oraz szkolenia z zakresu prawa i etyki zawodowej dla psychologów, psychoterapeutów i lekarzy, a swoją wiedzę psychologiczną wykorzystuje do lepszego rozumienia zawiłości procesów prawnych, podchodząc z zaangażowaniem do każdego klienta.
Adwokat wpisany na listę Adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Krakowie.
p.krzak@kpla.com.pl
tel. 507 380 378